Justyna Sordyl-Grajcar

Popularność: 43
Bardzo dobry psycholog (2)
Jestem psychologiem oraz psychoterapeutą w trakcie certyfikacji. Pracuję metodami opartymi na dowodach – w nurcie Poznawczo-Behawioralnym oraz jego gałęzią - Terapią Schematów. Doskonalę swoją pracę w szkole psychoterapii poznawczo-behawioralnej atestowanej przez PTPiB oraz EABCT. Pracuję zarówno z dziećmi i młodzieżą, jak i dorosłymi. Za najważniejsze w mojej pracy uważam zapewnienie Ci poczucia bezpieczeństwa w relacji terapeutycznej, skupienie się na Twoich potrzebach i zapewnienie najskuteczniejszych sposobów ich osiągnięcia, tak aby wzrósł Twój komfort życia oraz umiejętność funkcjonowania mimo trudności. Terapia poznawczo-behawioralna skupia się na Twoich obecnych trudnościach. Dąży do tego, abyś mógł uwolnić się z „błędnego koła” powstałego wtedy, gdy rzeczy, które robisz aby poradzić sobie z problemem, tak naprawdę go pogłębiają. Szuka nieadaptacyjnych wzorców myślenia, przekonań oraz uczy Cię korygować „błędy w myśleniu”, tak aby Twój nastrój i Twoje zachowania były dla Ciebie zdrowsze, a ty w przyszłości był w stanie samodzielnie pokonać trudności. Terapia schematów jest młodą gałęzią terapii poznawczo-behawioralnej. Powstała na skutek poszukiwań skuteczniejszego leczenia przewlekłych trudności np. zaburzeń osobowości, które kształtowały się przez całe życie. Terapia Schematów ingeruje podejścia, łączy wiele technik i działań tak, aby zmaksymalizować skuteczność terapii. Warto ją rozważyć wtedy, kiedy problemy w Twoim życiu wielokrotnie się powtarzają. Wykształcenie i doświadczenie: Systematycznie podnoszę i poszerzam swoje kompetencje. Ukończyłam m.in. Trzy Stopniowy Kurs Terapii Behawioralnej, szkolenia: interwencja kryzysowa w przypadku samobójstw, uzależnienia behawioralne, Racjonalna Terapia Zachowania, Zapobieganie bólom przewlekłym: podejście całościowe, Techniki SAZ w pracy z osobą przejawiającą trudne zachowania, Trening umiejętności społecznych w pracy z osobami chorującymi psychicznie (TUS), Pomoc ofiarom przestępstw – prawne aspekty przeciwdziałania przemocy w rodzinie, Terapia Akceptacji i Zaangażowania, Psychologia kliniczna dzieci i młodzieży, Zrozumieć mózg: neurobiologia życia codziennego, Profilaktyka systemowa, edukacja zdrowotna, komputerowe testy psychologiczne, rozwiązywanie konfliktów, Depresja – jak uwolnić z więzienia umysłu, spektrum autyzmu: od teorii do praktyki. Doświadczenie zdobywałam pracując oraz odbywając staże m.in. w: Szpitalu Miejskim w Piekarach Śląskich, Wojewódzkim Szpitalu Psychiatrycznym w Andrychowie, Warsztatach Terapii Zajęciowej dla Osób z zaburzeniami psychicznymi „Ad Vitam Dignam”, Centrum Psychologii Klinicznej, Samodzielnym Publicznym Zakładzie Terapii Uzależnienia i Współuzależnienia, Dziennym Oddziale Terapii Uzależnień, Szkole i Przedszkolu terapeutycznym dla dzieci i młodzieży z zaburzeniami rozwojowymi (Autyzm, Zespół Aspergera) „aAcademy” i „Błękitna Kraina” oraz jako diagnosta w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej Pro Comunication.
Kontakt
Specjalności
Miasta

Opinie

Bardzo dobry psycholog
Osoba bardzo ciepła, pelna zrozumienia ale to nie wszystko, najważniejsze, że ma dużą wiedzę i w sposób rzetelny dąży do dojścia do sedna sprawy, problemu. Polecam każdemu kto ma jeszcze wątpliwości czy w ogóle warto skorzystać z usług psychologa. To nie boli, to żaden wstyd chcieć się rozwijać i polepszać jakość swojego życia - efekty mogą nas zaskoczyć.
12 listopada 2017 Kasia - nauczyciel
Bardzo dobry psycholog
Pani Justyna Sordyl- Grajcar jest osobą pełną empatii, cierpliwości i serdeczności. Posiada ogromną wiedzę merytoryczną.Profesjonalne podejście do problemu, przyjazna i ciepła atmosfera - a to najważniesze podczas terapii. Polecam!
28 października 2017 Monika - logopeda
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z usług psychologicznych tego psychologa
Ocena
Bardzo dobry psycholog Dobry psycholog Psycholog Słaby psycholog Badzo słaby psycholog
Opinia o psychologu
Tytuł
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Psycholog Klient
lub zaloguj
facebook
Co możemy zmienić na DobryPsycholog.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom