Adam Zajączkowski

Popularność: 178
Dobry psycholog (3)
Jestem psychologiem, pedagogiem, dyplomowanym psychoterapeutą, socjoterapeutą oraz trenerem umiejętnosci miękkich.. Prowadzę: - psychoterapię indywidualną młodzieży (powyżej 12 roku życia) - psychoterapię indywidualną osób dorosłych, - psychoterapię par i małżeństw, - psychoterapię grupową (www.terapia-grupowa.pl), - wystawiam opinie psychologiczne i diagnozy, - treningi i szkolenia. Pracuje (w nurcie psychodynamicznym) m. in. z osobami: - przeżywającymi trudności w relacjach z innymi - przeżywającymi trudności w codziennym funkcjonowaniu, - osobami z zaburzeniami osobowości, - doświadczających stanów lękowych (nerwice, fobie. napady lęku panicznego), - doświadczających obniżonego nastroju i depresji, - młodzieżą doświadczających trudności w okresie dojrzewania, - parami i małżeństwami doświadczającymi trudności w relacji, itp Ukończyłem psychologię na UAM w Poznaniu (specjalność: psychologia kliniczna) oraz pedagogikę na UKW w Bydgoszczy (specjalność: doradztwo rehabilitacyjne). Ukończyłem 2-letnie Studium Socjoterapii i Treningu Interpersonalnego oraz oraz 4-letnią Szkołę Psychoterapii Psychodynamicznej w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym. Jestem także członkiem Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej. Swoją pracę poddaje regularnej superwizji grupowej i indywidualnej.
Kontakt
Cena
100zł/godzina
Specjalności
Miasta
Psychoterapia grupowa
W Ośrodku Pomocy Psychologicznej i Psychoterapii (www.altea-poznan.pl) prowadzę także terapię grupową, która odbywa się 1 raz w tygodniu (60zł / 90 min). Więcej informacji na stronie www.terapia-grupowa.pl.

Opinie

Słaby psycholog
Wielkie rozczarowanie tym psychologiem. Skupiony na sobie i błądzący gdzieś w bliżej nie określonych obłokach.Miałam wrażenie, że Pan Adam odliczał minuty do mojego wyjścia z gabinetu. Mimo to, wierzę po przeczytanych tutaj komentarzach,że jak chce to potrafi pomagać innym pacjentom.
22 września 2016 Magda - Manager
Każdemu pacjentowi poświęcam 100% swojej uwagi, a praca jest moją pasją i nigdy nie odliczałem minut do końca sesji. Jeśli tak mnie Pani odebrała, to przykro mi. Być może miała Pani inne oczekiwania wobec terapii i się w nie nie wpisałem. Szkoda, że dala mi Pani szansy omówienia tego na sesji. Mimo wszystko mam nadzieję, że znajdzie Pani terapeutę, który spełni Pani oczekiwania odnośnie terapii.
Adam Zajączkowski
Bardzo dobry psycholog
Bardzo dobry psycholog. Wreszcie ktoś, kto naprawdę mnie wysłuchał. Nie osądzał, nie dawał jakichś głupich rad. Przy panu Adamie łatwiej było mi się otworzyć, niż przy innych psychologach. Polecam na 100%.
10 maja 2015 Magda Ooo - przedsiębiorca
Bardzo dobry psycholog
polecam Pana Adama, umie słuchać i widać, że wie co robi. nie zawsze podoba mi się, to co usłyszę, ale na pewno daje mi to dużo do myślenia. życzę każdemu, kto szuka psychologa, aby trafił na kogoś takiego jak Pan Adam.
24 stycznia 2015 Adrian - Manager
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z usług psychologicznych tego psychologa
Ocena
Bardzo dobry psycholog Dobry psycholog Psycholog Słaby psycholog Badzo słaby psycholog
Opinia o psychologu
Tytuł
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Psycholog Klient
lub zaloguj

Aktualności psychologa

Co to jest osobowość "borderline"?
20 sierpnia 2016
Termin "borderline" (z ang.: "z pogranicza") został użyty po raz pierwszy użyty przez Roberta Khight'a ponad pół wieku temu dla opisania pacjentów, którzy z jednej strony wykazywali deficyty w zakresie samokontroli i funkcjonowania w relacjach, a z drugiej potrafili czasami funkcjonować jak zdrowe jednostki. Były, więc problematyczne pod względem diagnostycznym
facebook
Co możemy zmienić na DobryPsycholog.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom