Lista psychologów Nowy Targ

Diagnoza, konsultacja psychologiczna, terapia indywidualna oraz par.
popularność: 216     pełny opis
CENTRUM PSYCHOLOGICZNE "CEL" - Badania psychologiczne kierowców i operatorów maszyn / Konsultacje psychologiczne: dzieci, młodzież, dorośli / Opieka psychoedukacyjna dla dzieci.
popularność: 41     pełny opis
Psychoterapia indywidualna osób dorosłych i młodzieży do 16 roku życia, psychoterapia par, konsultacje psychologiczne, life coaching.
popularność: 719    ocena: Bardzo dobry psycholog (2)pełny opis
MGR MAGDALENA WATYCHA - Psycholog dziecięcy. ZAKRES USŁUG: * Konsultacje psychologiczne dzieci i młodzieży, * Diagnoza w kierunku zaburzeń okresu dzieciństwa i adolescencji (m. in. całościowe zaburzenia rozwoju, zaburzenia lękowe, zaburzenia nastroju, zaburzenia zachowania itd.). * Pomoc psychologiczna w przypadku trudności emocjonalnych, trudności wychowawczycha także edukacyjnych. * Wsparcie w sytuacjach trudnych, kryzysowych. *Wsparcie w zakresie oddziaływań wychowawczych.
popularność: 234     pełny opis
Jestem psychologiem, na co dzień pracuję w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej. Prowadzę terapię dzieci i młodzieży z otyłością w Uzdrowiskowym Szpitalu Dziecięcym. Zapraszam również do gabinetu w All Medice dzieci, młodzież jak i dorosłych :)
popularność: 15     pełny opis
Zajmuję się psychoterapią osób dorosłych. ~~~~Działalność gabinetu zawieszona do VI 2016~~~~
popularność: 1366    ocena: Bardzo dobry coach (1)pełny opis
Socjolog, psycholog i psychoterapeuta psychodynamiczny. Zakres usług: psychoterapia psychodynamiczna osób zmagających się z trudnościami w relacjach, depresją, lękiem, konsultacje/poradnictwo psychologiczne, diagnostyka psychologiczna na potrzeby orzekania o niepełnosprawności.
popularność: 239     pełny opis
Zajmuję się diagnozą i terapią neuropsychologiczną, poradnictwem, coachingiem.
popularność: 214     pełny opis
Aleksandra Sobczyk - dyplomowana psycholog, profesjonalna coach, certyfikowana trener i nauczyciel akademicki.
popularność: 432    ocena: Bardzo dobry psycholog (16)pełny opis
Zapraszam na konsultacje psychologiczne-także w sprawach uzależnień, przemocy domowej. Diagnoza, poradnictwo, pomoc psychologiczna dla dorosłych, młodzieży i rodzin. Opiniowanie na potrzeby zespołów orzeczniczych. Możliwa diagnoza psychologiczną przy użyciu różnorodnych metod badawczych.
popularność: 831    ocena: Bardzo dobry psycholog (2)pełny opis
psycholog, certyfikowany psychoterapeuta poznawczo-behawioralny
popularność: 1594     pełny opis

Załóż konto za darmo

Psycholog Klient
lub zaloguj
facebook
Co możemy zmienić na DobryPsycholog.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom